Ana Sayfa / Samsun Haber / Ahmet Altın’ın Babası Covid-19’a Yenik Düştü!

Ahmet Altın’ın Babası Covid-19’a Yenik Düştü!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor’un tecrübeli kalecisi Ahmet Altın’ın babası yakalandığı Koronavirüs (Covid-19) salgınında hayatını kaybetti.

Yılport Samsunspor Kalecisı Ahmet Altın’ın babası Ali Altın’ın dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Hollanda’da vefat etti. Merhum Ali Altın’ın cenazesi Hollanda’dan Türkiye’ye getirilerek memleketi Kırşehir’de toprağa verilecek.

Merhuma Allah’tan rahmet, başta kaleci Ahmet Altın ve ailesi olmak üzere yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz.

Vefat ile ilgili Samsunspor’dan yapılan duyuruda, “Kalecimiz Ahmet Altın’ın babası Ali Altın’ın dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Hollanda’da vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ali Altın’a Allah’tan rahmet, başta kalecimiz Ahmet Altın ve ailesi olmak üzere yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. Merhum Ali Altın’ın cenazesi Hollanda’dan Türkiye’ye getirilerek memleketi Kırşehir’de toprağa verilecektir” ifadelerine yer verildi.

loading...

Bir önceki yazımız olan Forza Samsun’dan İddialı Samsunspor Marşı! ‘Gücünüz Yetmez Soylu Kavgamıza’ – VİDEOLU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Başkan Demir, ‘Yapılaşmaya Açılması Söz Konusu Değil’!

Samsun Haberleri – UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde çıkan yangının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir