Ana Sayfa / İlçeler / Anaokulundan “Kanımı bağışlıyorum yarının büyüklerine örnek oluyorum” Projesi

Anaokulundan “Kanımı bağışlıyorum yarının büyüklerine örnek oluyorum” Projesi


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ajan3908/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Samsun Vezirköprü Zübeyde Hanım Anaokulu ve Kızılay işbirliğiyle ‘kanımı bağışlıyorum yarının büyüklerine örnek oluyorum ‘ projesi ilçe belediye başkanı, veliler ve halkın katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Vezirköprü Belediye Başkanı başta olmak üzere öğrenci velileri öğretmenler de kan bağışına katılarak projeye destek oldular.

Kızılay haftası çerçevesinde hazırlanan proje ilçe halkı, okul velileri ,yarının büyükleri olacak çocuklara kan bağışını, kan bağışının önemini ,sosyal sorumluluk bilincinde olmayı ,yardımlaşmayı, paylaşmayı ,rol model alarak, yaparak yaşayarak gösterilmek istenmiştir.

zubeyde-hanim-anaokulu-ogrencilerle-kizilay-kan-bagisi-kampanyasi-55ajans

Kızılay’a kan bağışının insanlık için ne kadar önemli olduğu, bir damla kana ihtiyaç duymadan kan bağlanmasını sosyal duyarlılık haline getirmek, bu bilinci gelecek kuşaklara aktararak; kan bağışına önem veren çocuklardan kan bağışın da bulunan insanlara ulaşmak hedeflenmiştir. Projeye büyük ilgi gösterilerek, amaçlanan hedeflere ulaşılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Galatasaray Derbisini Samsunlu Hakem Yönetecek başlıklı makalemizde ali şakacı, basketbol ve derbi hakkında bilgiler verilmektedir.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Atakum Belediye Meclisi Demir ve Türk’ü Dua Ve Saygı Duruşu İle Andı!


Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /home/ajan3908/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 40

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ajan3908/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Samsun Haberleri –  Atakum Belediye Meclisi, geçen cuma meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren temizlik …

7 comments

  1. İlçenin Belediye Başkanının katılımı çok iyi olmuş. Çoğu yerde haberleri bile olmuyor ya da katılmak istemiyorlar.

  2. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Kan bağışının önemine vurgu yapan güzel bir uygulama olmuş.

  3. emeği geçenlere teşekkürler güzel ve teşvik edici bir etkinlik olmuş.

  4. çok güzel bir proje darısı diğer kurumların da başına.

  5. Kan bağışının önemi daha da iyi anlaşılmıştır umarım.

  6. Kan bağışı çok önemli. İnsanın başına ne zaman ne geleceği hiç belli olmuyor. Güzel bir kampanya olmuş. Diğer sivil toplum kuruluşlarından da aynı davranışı bekliyoruz.

  7. Böyle kampanyalar gitgide artırılmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir