Barış Özen İle Nurhan Gürses Mutluluğa ‘Evet’ Dedi!

Samsun Haberleri – Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde, Judo Antrenörü Barış Özen, hayatını AFAD Arama Kurtarma Teknisyeni Nurhan Gürses ile hayatını birleştirdi.

İşadamı Hasan Özen ve ev hanımı Şaduman Özen çiftinin Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde, Judo Antrenörü oğulları Barış Özen ve Emekli Sami Gürses ve ev hanımı Leyla Gürses çiftinin  AFAD Arama Kurtarma Teknisyeni kızları Nurhan Gürses, dünya evine girdi.

NIKAHLARINI BAŞKAN SANDIKÇI KIYDI

Nikah töreni öncesi okunan Kuran’ı Kerimin ardında, Judo Antrenörü Barış Özen ve AFAD Arama Kurtarma Teknisyeni Nurhan Gürses’in nikahlarını Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı kıyarken, şahitliklerini ise Ayşegül Kılıç Akça ile Ali Fikret Karanlık yaptı. Evlik cüzdanını Nurhan Gürses’e takdim eden Başkan Sandıkçı,” Yeni çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum “derken,  Kuran’ı Kerim verdi

ÇİFTLERİ SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Canik Çırağan Düğün Salonun düzenlenen törene Özen ve Gürses ailelerini yanı sıra Canik Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Osman Abanoz, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü ve ayrıca Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Köksal Öner, Samsun TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zaimoğlu, Türkiye Yol-İş Sendikası Samsun 2 No’lu Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uzun,Kick Boks Karadeniz  Bölge Başkanı  ve Samsun  İl Temsilcisi Üzeyir Kodan, Damat ve Gelin’in   mesai arkadaşlarının yanı sıra  davetlilerin katıldığı programda  davetlilere seslenen  Barış Özen, Nurhan Gürses ,”Bizi mutlu günümüzde bizleri  yalnız bırakmayanlara  teşekkür ediyorum” diye konuştu. Daha sonra ikramlara geçildi.

Köksal ÖNER

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir