Ana Sayfa / Samsunspor / Başhekim Ahmet Şen’den Samsunspor’a Ziyaret!

Başhekim Ahmet Şen’den Samsunspor’a Ziyaret!

Samsunspor Haberleri – Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Ahmet Şen, Samsunspor kulübümüzü ziyaret ederek futbol takımımıza ve basketbol takımımıza başarılar diledi.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Ahmet Şen’in yanı sıra Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Bahadır Yazıcıoğlu, Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü Güven Akman, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Dernek ve Basketbol Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Basketbol Şubemizin Genel Menajeri Emre Ekim katıldı.

Ziyarette Başkan Vekilimiz Savaş Boyar, SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Ahmet Şen’e isminin yazılı olduğu 55 numaralı basketbol takımımızın formasını hediye etti.

loading...

Bir önceki yazımız olan Samsunspor’un İzmir Yolculuğu Başladı! Kadroda Kimler Var! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor Basketbol Dörtte Dört Peşinde!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi yarın deplasmanda karşılaşacağı Ankara Anadolu Basket erteleme maçının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir