Ana Sayfa / Samsunspor / Başkan Akyüz, ‘Şampiyonluğumuz Engellenmek İsteniyor’!

Başkan Akyüz, ‘Şampiyonluğumuz Engellenmek İsteniyor’!

Samsun Spor Haberleri – TFF Kadın 2. Liginde ilimizi temsil eden ve 3 puan önde lider durumda bulunan İlkadım Belediye Kadın Futbol Takımı, Samsun siyasetine çağrıda bulundu.

Ligde ki performansı ile şampiyonluğu yüzde doksan garantileyen ve birinci ligin kapısını aralayan İlkadım Bld Yabpa Spor Kadın Futbol Takımının İstanbul ve çeşitli illerin siyasi baskısı ile karşı karşıya kalınarak şampiyonluğunun engellenmeye çalışıldığı ve Samsun siyasetinin şehrinin takımına destek olması istendi.

İlkadım Bld Yabpa Spor Kulüp Başkanı Ali Akyüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Amacına ulaşamayan takımlar liglerin lav edilmesi konusunda baskı kurarak Karadeniz’in en büyük şehri, incisi, metropol şehri olan Samsunun hakedilmiş kupasına ve haketmiş olduğu birinci lige çıkması engelleniyor. Tüm şehrimin siyasilerinin bu konuda destek vererek haketmiş olduğumuz şampiyonluğumuzu ve kupamızı bize verdirmelerini istiyoruz. Kimse Samsun’u küçümseyemez. Kimse Samsun’un kızlarının alın teriyle kazanmış oldukları şampiyonluğu alamaz. Buna müsaade edilmemeli. Biz Samsun takımı olarak hakkımızın verilmesini istiyoruz. Marka olmak ayrı Samsunlu olmak apayrıdır” ifadelerini kullandı.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Yeni Vaka Yok!

Samsunspor Haberleri  – TFF 1. Ligin 12. Haftasında deplasmanda Aydeniz Et Balıkesirspor ile karşılaşacak olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir