Başkan Topaloğlu Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Topaloğlu; ‘’Makamların Asıl Sahibi Halktır’’

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ilçedeki mahalle muhtarlar ile bir araya geldi.

Muhtarlar Derneği tarafından organize edilen birlik ve beraberlik yemeğinde Muhtarlar ile buluşan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ilçede yapılanlar hakkında mahalle muhtarlarına bilgi verdi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçede 243 km2’lik bir coğrafyada 38 mahalleye hizmet verdiklerini belirterek, Mahallelerimize hizmetler görev ve sorumluluk alanına göre İlçe Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından yürütülüyor. dedi

Randevu sistemi ile çalışmadığını ve 2009 yılından bu güne kadar makam odasının kapısının hiç kapanmadığını belirten Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; günün her saatinde tüm vatandaşlarımıza ve siz değerli muhtarlarımıza kapımız sonuna kadar açık, bizleri bu makamlara getiren vatandaşlarımızla randevu ile görüşmek hiçbir zaman prensibim olmadı. Bu makamların asıl sahibi halktır. dedi.

2017 yılı projeler yılı olacak diyen ve projeler hakkında bilgi veren Başkan Topaloğlu; ’’ İlçemizde yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı hızla devam ediyor 2017 yılının ilk çeyreğinde hizmete açılacak. Barajımız tamamlanmak üzere, içme suyu hattı 55 milyon liraya ihale edildi, sulama hattı ihalesi de birkaç ay içinde gerçekleşecek. Doğalgaz çalışmaları devam ediyor, doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yollarımızın tamiratlarına da başladık. Kültür Merkezimizin projesi tamamlandı, hazineden yer tahsisini bekliyoruz. Birkaç ay içerisinde ihalesini gerçekleştirerek 2017 yılı sonunda hizmete açmak istiyoruz. Hedefimiz 19 Mayıs İlçemizi bir bütün olarak ele alarak daha yaşanır daha güçlü bir kent yaratmak için birlik ve beraberlik içinde vatandaşların da desteğiyle çalışmaktır. dedi.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir