Ana Sayfa / Samsunspor / Başkan Yıldırım, ‘Biraz Daha Sabır, Sözümü Tutacağım’!

Başkan Yıldırım, ‘Biraz Daha Sabır, Sözümü Tutacağım’!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Samsun şehrinin kendisini yalnız bıraktığını, biraz sabır edilmesini ve şampiyonluk sözünü tutacağını söyledi.

İşte Başkan Yıldırım’ın o açıklaması:

“ Laf olsun diye transfer yapmayacağız. Lig yeni başladı. Taraftarın her zaman transfer istemesi normal. Bizde benzer şeyleri görüyoruz. Ama maddi durumumuzu bilmeden istiyorlar. Şu anda tüm Samsun şehri beni bu işte yalnız bıraktı. Gelir sıfır! Benden de ancak bu kadar!”

“Sokağa atacak paramız yok. Biz gerekli yerlere inandığımız ve sisteme uyacak oyunculara bakıyoruz ama bu futbolcuları uygun fiyatlarda bulursak tabiki almak istiyoruz. Kadro zaten çok şişmiş durumda. O nedenle dikkatli hareket edeceğiz ve aceleye gerek yok. Daha vaktimiz var.”

“ Malesef 6 aydır maç oynamadık. En hazırlıksız takım bizdik. Sadece 2 hazırlık maçı ile lige başladık. Gerçek Samsunspor ancak 5. veya 6. haftadan itibaren hazır olacaktır. Yeni oyuncular daha takımı tanımıyor. Alışma dönemi. Lütfen sabırla bekleyip görelim. Sözümü tutacağım!”

loading...

Bir önceki yazımız olan İzmir’de Puanlar Paylaşıldı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Fedayi Aksoy İstanbul’da Eğitim Verdi!

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğretim Görevlisi ve TFF Antrenör Eğitimcisi Fedayi Aksoy, 18-20 Eylül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir