Başkan Yıldırım, ‘Tüm Sorumluluk Teknik Heyet ve Genel Menajerde’!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından yeni açıklama ile tüm sorumluluğu teknik heyete ve Genel Menejere %100 yetki ile devrettiğini belirtti.

Başkan Yüksel Yıldırım’ın açıklamasının tamamı şu şekilde:

“Ertuğrul Hocam ile yok olmuş olan Takım ruhunu yeniden inşa etmek için çalışmalarımıza başladık! Moral, motivasyon, sorumluluk aşılamak, takım içi uyum ve takım ruhu oluşturmak gibi işlerde tüm sorumluluğu teknik heyete ve Genel Menejere %100 yetki ile devrettim.

Ama Başkan olarak daima işin başında olma kararı aldım.

Takımın en büyük sorunu olan gol atamamak, hızlı oynamamak, tepkisizlik, ve kendilerine azalan özgüven üzerine konsantre olacağız. Oyunculara tekrar özgüvenlerini kazandırmak bizim en önemli işimiz.

Şampiyonluğa giden yol takım ruhu ile özgüvenden geçmektedir. Hal böyle olunca gereksiz puan kayıplarının artık bundan böyle son bulacağına inanıyoruz.

Mustafa Erkanat’ın vefat ettiği dönemde bu sezon Şampiyonluk çok daha anlam kazandı. Şampiyonluk kupasını Mustafa Erkanat’ın kabrine götürmek boynumuzun namus borcu oldu. Takım olarak ant içtik. Bu sezon bu takım ile bu şekil Şampiyon olup Süper Lig’e çıkacağımıza inanıyoruz.”

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir