Ana Sayfa / Samsun Haber / Başkan Yıldırım’dan Samsun’da Önemli Görüşmeler!

Başkan Yıldırım’dan Samsun’da Önemli Görüşmeler!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım, Samsunspor taraftar grup başkanları ile bir araya geldi.
Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın yanı sıra, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekilimiz Savaş Boyar, Teknik Menajerimiz Yücel Uyar, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Kulüp Müdürümüz Soner Soykan ve Samsunspor taraftar grup başkanları katıldı.
Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Başkanımız Yüksel Yıldırım ile taraftar grup başkanları yeni sezonda neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.


BAŞKAN YILDIRIM’DAN VALİ DAĞLI’YA ZİYARET
Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım, Valilik Kararnamesi ile Samsun Valiliğine atanan Dr. Zülkif Dağlı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Ziyarete Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekilimiz Savaş Boyar ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Kulüp Müdürümüz Soner Soykan da katıldı.

loading...

Bir önceki yazımız olan Belediye Başkanı Santral İçin Kooperatif Kurdu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsun Vezirköprü Mehmet Paşa İlkokulunda 2 Öğrenciden Dünya Birinciliği geldi

Samsun Vezirköprü Mehmet Paşa İlkokulu’ndan iki öğrenci 6 bin 142 kişinin katıldığı Uluslararası Caribou Matematik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir