Ana Sayfa / Samsunspor / Çarşambaspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor!- VİDEOLU

Çarşambaspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor!- VİDEOLU

Samsun Spor Haberleri – 2020 – 2021 Sezonunda TFF 3. Ligde mücadele edecek olan Çarşambaspor’da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde başlayan ve önümüzdeki günlerde Afyon’da yapacağı kamp çalışmalarıyla sürdürecek olan Çarşambaspor’daki gelişmeler hakkında Başkan Özkan Yıldırım ve Teknik Direktör Kenan Yelek açıklamalarda bulundu.

Çarşambaspor taraftarına iyi bir futbol izlettirmek için çalıştıklarını dile getiren Başkan Özkan Yıldırım yeşil beyazlı camiayı kulübe destek olmaya davet etti. Başkan Yıldırım ayrıca Çarşambaspor lisanslı ürünlerinin internet üzerinden ve meydana yapılacak olan store de satışa sunulacağını söyledi.

Yeni sezon hazırlıkları ile ilgili bilgi veren Teknik Direktör Kenan Yelek, geçen sezon ki kadronun iskeletini koruduklarını ve yeni oyuncuları takıma kazandırarak Çarşambaspor’u layık oluğu yere taşımak olduğunu dile getirdi.

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ve Teknik Direktör Kenan Yelek’in açıklamalarının tamamını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz….

loading...

YEDAŞ Elektrik Kesintisi Haberleri