Çarşamba’yı Dünya Kupasında Temsil Edecek!

Samsun Spor Haberleri – İstanbul’da düzenlenen 3 bant Dünya Kupası Türkiye ön elemeleri müsabakalarında tüm maçlarını kazanarak önemli bir başarıya imza atan Çarşamba Belediyespor Kulübü sporcusu Cem Özkaya, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Başarılı sporcu Cem Özkaya İstanbul Max bilardo spor tesisinde yapılan 3 bant Dünya Kupası Türkiye ön elemeleri müsabakalarında tüm maçları kazanarak Antalya’da yapılacak olan Dünya Kupası ana turnuvasına katılma hakkını elde etti.

ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a kendisine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Cem Özkaya “İstanbul’da kulübümü başarı ile temsil etmenin gururunu yaşadım. Antalya’da yapılacak olan Dünya Kupası ana turnuvasında da Çarşamba Belediyespor Kulübü’nü en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’a da bilardo sporuna verdiği destekten dolayı ayrıca teşekkür ederim” şeklinde ifade etti.

‘SPORA TEŞVİK İÇİN ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ’

Alınan büyük başarıdan dolayı mutluluk duyduklarını dile getiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Farklı branşlardan sporcularımızın başarı elde etmesi hem şehrimiz, hem ülkemiz için çok önemli, ülkemizin her spor branşında başarılı olması en büyük temennimiz. İlçemizde yaşayan gençleri spora teşvik için çalışmalar yapıyoruz. Cem Özkaya kardeşimiz son şampiyonada gösterdiği performansla ilçemizin ve kulübümüzün tanıtımına büyük katkı sağlamıştır. İstanbul’da düzenlenen müsabakalarda yaptığı başarıyı,  Antalya’da düzenlenecek olan Dünya kupası müsabakalarında da göstereceğine inanıyor, sporcumuza başarılar diliyorum” dedi.

Köksal ÖNER

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir