Covid 19 Whatsapp Hattı Samsun’da Hizmete Girdi!

Samsun Valiliği İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, “İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından kurulan Covid 19 Whatsapp hattımız halkımızın hizmetine girdi” dedi.

Samsun halkına daha kaliteli hizmet vermek anlayışı ile hareket ettiklerini vurgulayan Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, “İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından hasta ve temaslı kişilerin filyasyon, ilaç temini ve evde test süreçleriyle ilgili yaşadıkları sorunları internet üzerinden online iletmeleri için kurulan Covid 19 Whatsapp hattımız hizmete girdi“ dedi.

Hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet verecek hatta, vatandaşlarımız telefonlarına hattımızın 0 (362) 311 25 22 nolu telefonu kaydederek, Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj yoluyla ile ulaşabileceklerini işaret eden Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, “Covid 19 Bilgi ve Danışma Hattımıza destek olmak üzere kurulan ve özellikle hastalarımızın filyasyon, ilaç temini ve evde test süreçlerinde yanlarında olmayı hedefleyen Covid 19 Whatsapp Hattımız, kendisine iletilen bilgileri değerlendirip ivedilikle ilgili birimlere aktararak çözüm sürecinde aktif rol alacak” diye konuştu.

Köksal ÖNER

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir