Derebahçe Tarım Kredi Market Kapılarını İlkadımlılara Açtı!

Samsun Haberleri – İlk şubesi 2017’de açılan ve başlangıçta fiyat regülasyonu amacıyla büyük şehirlerde teşkilatlanan Kooperatif Marketler, tüketicilere daha yaygın bir ağ ile hizmet sunabilmek adına yurt genelinde şube sayısını artırmaya devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin Samsun’da 5’inci, Türkiye genelinde ise 122’inci marketi olan Derebahçe Şubesi düzenlenen açılış töreni ile vatandaşlara kapılarını açtı.

İLİMİZİN EKONOMİK HAYATINA KATKI SAĞLAYACAK

Kooperatif  Market Derebahçe merkez şubesinin açılışında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Tarım Kredi Kooperatiflerinin ülkemizde tarımsal üretimi ve üretimin değerlendirilmesi bağlamında çok önemli fonksiyonlar icra eden çok köklü bir kuruluş. Kendimde Tarım Kredi Kooperatifinde farklı illerde bölge müdürlüğü yapmış aynı zamanda bu camianın hizmetlerini ve işleyişini yakından bilen bir insanım. Üretici boyutuyla çok geniş bir etki alanına sahipken, pazarlama alanında da özellikle Kooperatif Marketler vesilesiyle çok daha geniş bir alana hitap etmekte. Piyasa düzenleyicisi pozisyonunda, fiyat istikrarı noktasında ve ürün kalitesi noktasında ortaya bir standart koyması bakımından İlkadım ilçemizde bir yenisini daha ilçe halkımızın hizmetine açmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Açılan her yeni işyeri yaşadığımızı şehrin ekonomik hayatına katkı sağlayacağına inancımız tamdır. İlçemizdeki bu kooperatif marketinin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Tarım Kredi Kooperatif marketimiz Derebahçe Mahallemize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

 İLK ALIŞVERİŞ BAŞKAN DEMİRTAŞ’DAN

Açılış sonrası Başkan Demirtaş yeni hizmete sunulan Derebahçe Tarım Kredi Kooperatif Marketin reyonlarını gezerek ürünler hakkında bilgiler aldı.İlk alış verişi yapan Başkan Demirtaş, kasada temassız ödeme yapıp kurallara uyalım koronavirüsü hayatımızdan uzak tutalım mesajı verdi.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir