Ana Sayfa / Samsun Haber / Ertuğrul Sağlam, ‘Daha Büyük Zaferlere İmzamızı Atacağız’! – VİDEOLU

Ertuğrul Sağlam, ‘Daha Büyük Zaferlere İmzamızı Atacağız’! – VİDEOLU

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam daha önce 25 Nisan’da yapılması planlanan şampiyonluk kutlamalarının Koronavirüs (Covid-19) salgınından dolayı gerçekleşememesi nedeniyle açıklamada bulundu.

“Büyük Samsunspor’un Büyük Taraftarı” diye sözlerine başlayan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Bugün 25 Nisan. Her şey yolunda girseydi bugün sizlerle Cumhuriyet Meydanı’nda bir randevumuz vardı. Süper Lig yolculuğumuzun ilk şampiyonluğunu inşallah hep birlikte kutlayacaktık. Ama olağanüstü sebeplerden dolayı maalesef olmadı. Bu kutlamayı daha sağlıklı günlerde daha coşkulu şekilde yapacağız inşallah. Bu videoyu özellikle hem sizlere selamlarımı iletmek hemde sizlerle duygularımı paylaşmak için çekip paylaşmak istedim.  Hiç merak etmeyin bizler başkanımızla, yöneticilerimizle, hem ligin geri kalan kısmı ile alakalı hemde gelecekle alakalı planlamalarımızı çok güzel bir şekilde yapıyoruz. Futbolcularımız da olayın farkındalar. Biliyorum sıkıldınız, bizleri özlediniz ama biraz daha sabretmek zorundayız. Bu salgınla mücadelemizi sonuna kadar yapacağız ve inşallah daha sağlıklı günlerde daha büyük zaferlere hep beraber imzamızı atacağız. Hepinize sevgilerimi selamlarımı iletiyorum. Hayırlı Ramazanlar” diye konuştu.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Yeni Transferlerinin Katılımıyla Samsunspor’un Kampı Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız ikinci devre hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir