Ertuğrul Sağlam’dan Kazanan Takıma Ödül!

Samsunspor Haberleri  – TFF 2. Ligin 20. Haftasında oynayacağı Başkent Akademi FK maçının hazırlıklarını sürdüren Yılport Samsunspor’da Ertuğrul Sağlam’dan kazanan takıma sürpriz hediye geldi.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman koordinasyon ve çabukluk ile ısınma, dar alan oyun, orta, şut ve sonuçlandırma çalışması ve 11’e 11 yarı sahada oyunun ardından son buldu.

Antrenman öncesi Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Salı günü yapılan antrenmanda turnuvayı kazanan takıma kitap hediye etti. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve Yalçın Kılınç ile sakatlığı bulunan Erkam Reşmen katılmadı.

HAKEMLER BELLİ OLDU

Yılport Samsunspor’un kendi sahasında Pazar günü saat 13.30’da 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak olan Yılport Samsunspor – Başkent Akademi FK mücadelesini İstanbul bölgesinden klasman hakem Mustafa Kürşad Filiz yönetecek. Filiz’in yardımcılıklarını Sefa Özcan ve Samet Özkul yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Mehmet Türkmen görev alacak.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir