Ana Sayfa / Samsunspor / Forza Samsun Dernek Binasını Açıyor!

Forza Samsun Dernek Binasını Açıyor!

Samsunspor Haberleri – Samsun’da 3 yıl önce kurulan ve Samsunspor tribünlerine yeni bir soluk getiren, çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu tribün grubu Forza Samsun dernek binasını açıyor.

12 Şubat Çarşamba günü saat 16:30’da açılacak Üniversiteli Samsunsporlular Derneği için tüm hazırlıklar tamamlandı. Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:169’da bulunan iki katlı derneğin açılışı Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, tarafından gerçekleştirilecek. Açılışa kırmızı beyazlı futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri de katılım gösterecek.

Tüm Samsunsporluları açılışa davet eden Forza Samsun genel koordinatörü Oğuz Bulgan; “Şehirde Samsunsporluların buluşabileceği ortak bir mekân yoktu. Derneğimizin konumu ve işleyişi bakımından bu eksikliği gidereceğini düşünüyoruz. Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık Çarşamba günü yapacağımız açılışa tüm Samsunspor’a gönül vermiş tüm renktaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

 

loading...

Bir önceki yazımız olan Samsunspor’dan Ramazan Çevik Açıklaması Geldi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Balıkesir Hazırlıkları Başladı!

Samsunspor Haberleri –TFF 1. Ligin 12.haftasında deplasmanda Yılport Samsunspor Takımımız, bu karşılaşmanın hazırlıklarına bugün (30 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir