Hasan Özbulut’un Görev Süresi Uzatıldı!

Samsun Spor Haberleri – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut’un görev süresi uzatıldı.

TFF’den Samsun Amatör Kulüpler Federasyonu Başkanlığına gönderilen yazı ile daha önceki yıllarda da bu görevi başarı ile yapan Hasan Özbulut’un  2020 yılında yapılacak olan İl Temsilciliği seçimine kadar görev süresinin uzatıldığı belirtildi.

HASAN ÖZBULUT KİMDİR?

22 Aralık 1959 tarihinde Samsun’da doğdu. Amatör olarak uzun yıllar futbol oynadı. 1984  yılında kendi mahallesi olan Cedit-Sporu kurarak kendi mahallesinde hem idareci hem sporcu olarak görev yaptı. Sonrasında Samsun Amatör kümesinin önemli kulüplerinden Irmak Sanayi Spor Kulübünde idareci olarak görev yaptı ve 1997 yılında Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda görev aldı, devamında 3 sezon Samsun spor alt yapısında yönetici olarak görev yaptıktan sonra 2000 yılı Ocak ayında TFF Samsun İl Temsilciliği görevine atandı ve o tarihten bu yana görevini layıkı ile sürdürmeye çalışıyor.

Devamında görev aldığı Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda 2004 yılından bu güne Genel Sekreterlik görevini sürdürüyor. 2002 yılında başladığı TFF Temsilciliği görevine Üst Klasman Temsilcisi olarak devam etmektedir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir