Havza Belediyespor Ligden Çekiliyor!

Samsun Spor Haberleri – Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Samsun temsilcilerinden Havza Belediyespor ligden çekilme kararı aldı.

Havza Belediyespor Kulübü’nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Bu şehrin tek bir markası olan Havza Belediyespor Kulübü maddi imkansızlıklardan dolayı ligden çekilme kararı almıştır. Bu vesile ile Havza Kaymakamına, Havza İlçe Başkanına, Havza Belediye Başkanına, tüm oda başkanlarına, iş adamlarına, esnaflarımıza ve söz verip de sözünde durmayan herkese yürekden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tek başına bir adam ve yönetimi ne yapabilirdi ki. Herşeylerini verdiler; ama olmadı. Bütün kapılar yüzlerine kapandı. Kim isterdi ki böyle bir ligden geri çekilmek. Binlerce takımın hayali olan yerde bu şehrin takımı havza şimdi parasızlıktan ve destek alamadığından ligden çekiliyor. Yazıklar olsun size, yazıklar olsun ki bize sizinle aynı havayı soluyoruz” ifadelerine yer verildi.

Konu ile ilgili görüştüğümüz Havza Belediyespor Kulüp Başkanı Aziz Şişman’da ligden çekilme kararı aldıklarını belirtti.

Havza Belediyespor bu sezon deplasmanda  oynadığı Ladik Belediyespor maçını 1-0 kaybederken sahasında oynadığı Turhalspor maçını 2-1 kazanmıştı. Havza Belediyespor 3. haftada Pazar günü deplasmanda Sungurlu Belediyespor ile karşılaşacaktı.

Kaynak: Samsunhaberx.Com

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir