Ana Sayfa / Samsun Haber / İlyas Kubilay Yavuz Hedeflerini Açıkladı!

İlyas Kubilay Yavuz Hedeflerini Açıkladı!

Samsunspor Haberleri – TV Kaya’da Selçuk Kaya ile Bire Bir Programında soruları cevaplayan Samsunsporlu futbolcu İlyas Kubilay Yavuz, Ertuğrul Sağlam’ın gelişi ile takımda bir sistem oluştuğunu söyledi.

Teknik Direktör İrfan Buz dönemin de sonuçların bireysel yetenekler ile alındığını söyleyen İyas Kubilay Yavuz, “Ertuğrul Hocamız bize bireysel yetenekler ile maç kazanabilirsiniz ama şampiyon olmak için düzenli bir takım oyunu olması gerekir dedi. Bende bu oyuna alışmaya ve takım için oynamaya gayret ettim. Bu oyunda gözden uzak olunduğu için performans düşüklüğü yaşadığım gibi söylentiler kulağıma geldi. Ben buna katılmıyorum. Kötü oynadığım maçlar tabiî ki oldu ama sorumluluktan hiçbir zaman kaçmıyorum. İnşallah daha iyi işlerde yaparım” diye konuştu.

Samsunspor’a geliş sebeplerinden birisinin camiayı bir üst lige çıkarmak ve TFF 1. Ligde de forma giymek olduğunu belirten İlyas Kubilay Yavuz hedefinin Samsunspor ile birlikte daha da üst liglerde oynamayı hedeflediğini sözlerine ekledi. 25 yaşında olduğunun altını çizen Kubilay herkesin olduğu gibi kendisininde hayalinde Milli Takımda oynamak olduğunu belirtti.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Yeni Transferlerinin Katılımıyla Samsunspor’un Kampı Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız ikinci devre hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir