Ana Sayfa / Samsun Haber / İstanbul Patlamasında Samsun’da 1 Şehit 1 Gazi Haberi Geldi

İstanbul Patlamasında Samsun’da 1 Şehit 1 Gazi Haberi Geldi

İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu yakınında meydana gelen hain patlamada 38 vatandaşımız şehit oldu. Şehit olan 38 kişinin 30’u polis, 8’i sivil vatandaş olarak açıklandı.

Yapılan hain saldırıyı yıllardır ülkemize kan kusturan ve hala eylemlerine devam eden PKK üstlendi. 155 vatandaşımız ise hala hastanelerde tedavileri sürmektedir.

Bu hain eylemden Samsun’da acı haberi aldı. Şehit olan polislerden birisinin Samsun’lu olduğu açıklandı. Gazi olan yani patlamadan yaralı olarak kurtulan polislerden birisinin de Samsunlu olduğu belirtildi.

Patlamada Yaralanan Samsunlu Polis Vezirköprülü

Patlamada yaralanan polis memuru Ali Yüksel’in Samsun Vezirköprü nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi. Kendisinin tedavisi hastanede devam ediyor. Kendisine acil şifalar diliyoruz.

Şehit düşen polis memuru ise Samsun Çarşambalı

PKK düzenlediği hain patlamada şehit düşen polis memurlarından birisi de Samsun Çarşamba nüfusuna kayıtlı Mustafa Öztürk olduğu belirtildi. Kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanının cennet, ailesinin ve memleketimizin başı sağolsun.

loading...

Bir önceki yazımız olan Samsun Satranç İl Birinciliği 10-11-12 Yaş Kategorileri Turnuvası Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

OMÜ’de Mekânda Erişilebilirlik Ödül Töreni Yapıldı!

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Mekanda Erişebilirlik’ kategorisini temsil eden turuncu bayrağı almaya hak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir