Ana Sayfa / Samsun Haber / İşte Samsunspor’un Altay Karşısına Çıkması Muhtemel İlk Onbiri!

İşte Samsunspor’un Altay Karşısına Çıkması Muhtemel İlk Onbiri!

Samsunspor Haberleri – Sabah antrenman yaptıktan sonra öğle saatlerinde İzmir’e gitmek için havayolu ile Samsun’dan ayrılan Yılport Samsunspor konakladığı otelde maç saatini bekliyor.

Edwin Gyasi’nin sakatlığı nedeniyle götüremeyen Yılport Samsunspor üçü kaleci olmak üzere 20 kişilik oyuncu kadrosuyla İzmir’e gitti.

Kırmızı beyazlı ekibimizin maça Nurullah Aslan, Caner Arıcı, Kevin Boli, Yalçın Kılınç, Kerem Can Akyüz, Ferhat Çulcuoğlu, Gökhan Alsan, Guido Koçer, Vukan Savicevic,  Ange Freddy Plumain ve Burak Çalık ilk onbiri ile başlaması bekleniyor.

13 Eylül Pazar günü saat 19.00’da Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda oynanacak olan Altay – Yılport Samsunspor mücadelesini İstanbul bölgesinden üst klasman hakem Onur Özütoprak yönetecek. Özütoprak’ın yardımcılıklarını Mehmet Şahan Yılmaz ve Mehmet Yıldırım yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Emre Malok görev alacak. Karşılaşma TRT SPOR’dan naklen yayınlanacak

 

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Yeni Transferlerinin Katılımıyla Samsunspor’un Kampı Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız ikinci devre hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir