Ana Sayfa / Samsun Haber / Kasapoğlu, ‘Her Şey Gençlerimiz İçin’!

Kasapoğlu, ‘Her Şey Gençlerimiz İçin’!

Samsun Spor Haberleri – Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Salıpazarı’nda incelemelerde bulundu.

Kasaoğlu, Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer, Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Akçay ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fatih Sağlam ile birlikte ilçede spor faaliyetlerini ve tesislerini geliştirebilmek için yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

‘GİRİŞİMLER DEVAM EDİYOR’

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı’nda sporun ve spor tesislerinin gelişmesi için her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirterek; “İlçemizde genlik ve spor yönünden ciddi bir potansiyel var. Bunu iyi değerlendirmek için yerel yönetim ve merkezi yönetim iş birliği ile değerlendirmeye çalışıyoruz. UEFA standartlarında suni çim saha ve kapalı spor salonlarımızı gençlerimizin hizmetine sunduk. Gençlik Merkezi içinde girişimlerimiz devam ediyor. Kurumlarımız arasında uyumlu bir çalışma ile diğer eksikliklerimizi de tamamlamak için her zaman bir çalışma içindeyiz. Amacımız gençlerimizi iyi bir şekilde yetiştirmektir” dedi.

Başkan Akgül ayrıca ziyaretlerinden dolayı Kasapoğlu’na ve beraberindekilere teşekkür etti.

Köksal ÖNER

loading...

Bir önceki yazımız olan Altınkaya 55 Feribotu İlk Seferini Başkan Demir İle Yaptı!  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsun’da Sefer Aralıkları 5 Dakikaya Kadar Düşürüldü!

Samsun Haberleri – Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı SAMULAŞ A.Ş. Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, yoğunluğun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir