Ana Sayfa / Basın Bildirisi / Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu’nun 10 Kasım Mesajı

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu’nun 10 Kasım Mesajı

Samsun Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 10 Kasım için mesaj yayınladı. Mesajında ; “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük devlet adamı ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün yıl dönümünde onu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyoruz.

 10 Kasım 1938 bir devrin sonu değil, Atatürk’ün miras bıraktığı Cumhuriyetin her bakımdan âbâd edilmesi için yeni bir dönemin başlangıcıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk saygın bir lider ve komutan olarak, ecdat yadigârı vatan topraklarının savunulmasında, milletimizin istiklale kavuşma mücadelesinde önderlik yapmıştır.

Cumhuriyetimizi bu toprakların tüm renklerini kaynaştırarak inşa eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizi ortak bir ideal etrafında birleştirmeyi başararak aziz milletimize, Türkiye’nin bağımsızlığı ülküsünü benimsetmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78. Yıl dönümünde bir kez daha rahmetle ve saygıyla anıyorum” ifadelerinde bulundu.

loading...

Bir önceki yazımız olan AK Parti Samsun il Başkanı Göksel'den 10 Kasım Mesajı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsun MHP Milletvekili Erhan Usta’dan Yeni Yıl Mesajı

Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 2016 yılının ardından değerlendirmelerde bulunarak, 2017 yılının ülkemiz ve tüm insanlık için 2016 yılından çok daha güzel geçmesi temennisinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir