Kenan Yelek, ‘Hedefimiz Finaller’!

Samsun Spor Haberleri – Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek,”Her maç olduğu gibi Niksar Belediyespor maçını da üç puanla tamamladık. Bundan sonra hedefimiz finaller” dedi.

Sezon öncesi belirledikleri şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediklerini işaret eden Çarşambaspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Kenan Yelek, “Bu haftaki rakibiz’ in karşısında her iki yarıda ortaya koyduğumuz güzel bir oyunun sonucunda maçı kazanmasını bilen oyucularımıza maç öncesi vermiş olduğum görevi tam alımıyla yerine getirdikleri için kendilerini kutluyorum. Bulunduğumuz ligde iyi bir kadroya sahibiz. Her maç olduğu gibi bu maçta bizim açımızdan artık geride kaldı. Ligde kalan diğer maçlarımıza bakıyoruz” şeklinde konuştu.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Ligin 22’inci haftasında Merzifonspor ile karşılaşacaklarını ifade eden Yeşil Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Kenan Yelek,”Rakibimizi iyi tanıyoruz ilk yardı kendi saha ve seyircisi önünde yenmiştik. Bizim karşımıza maçı kazanmak için çıkacak. Tüm hazırlıklarımızı üç puan üzerine yapacağız. İyi bir ivme yakaladık, bunu takım olarak devam ettirmek zorundayız. Sezon başından günümüze kadar Çarşambaspor’dan desteğini esirgemeyen cefakar taraftarlarımıza çok şey borçluyuz. Takımızda sakat olan Muhammet Özdemir’in dışında eksik oyuncumuz bulunmuyor” diye konuştu.

Köksal ÖNER

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir