Kenan Yelek, ‘Play-Off Maçlarımıza Bakıyoruz’!

Samsun Spor Haberleri – Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek,”Geçen hafta sonu deplasmanda karşılaştığımız Niksar Belediye maçı galibiyeti ile ligi matematiksel olarak bitirdik. Önümüzdeki Play-Off maçlarımıza bakıyoruz” dedi.

Evinde 4-2 kazandıkları Merzifonspor maçını değerlendiren Çarşambaspor’un Teknik Direktörü Kenan Yelek,”Maçın geneline baktığımız zaman oyumcularım maçı kazanma azmi içerisinde mücadele ettiler. Maçın son dakikalarında talihsiz bir şekilde gol yememize rağmen maçı kazanmasını bildik ve aldığımız bu güzel sonuçtan memnunum. Rakibimizin karşında 90 dakika boyunca üştün bir oyun sergileyen oyuncularımı kutluyorum. Geride bırakmış olduğumuz maçlarımıza değil, Play-Off maçlarımızı önemsiyoruz” diye konuştu.

DAHA İYİ ÇALIŞACAĞIZ

En yakın rakibi olan 1074 Çankırıspor’a  Merzifonspor maçı galibiyeti sonrasında 17 puan fark  atıklarını vurgulayan  Yeşil Beyazlı ekibin Teknik Patronu Kenan Yelek, “Ligde kalan  son dört maçımıza bakıyoruz.Bunlardan ilki olan bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacağımız Ünye 1957 Spor maçını düşünmek zorundayız. Bu maçada diğer maçlarımızda gibi bu maçada daha iyi hazırlanacağız. Bunu unutmamak gerekiyor şampiyonluğu garantiledik diyerek gevşemek yok. Daha çok çalışmamızı gerekiyor. Ben ve futbolcularım bunu bilincindeyiz” diye konuştu.

Köksal ÖNER

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir