Ana Sayfa / Samsun Haber / Koruyucu Yüz Siperlikleri Sağlık Çalışanlarına Ulaştırıldı!

Koruyucu Yüz Siperlikleri Sağlık Çalışanlarına Ulaştırıldı!

Samsun Ekonomi Haberleri – Samsun Genç İş İnsanları Derneği’nin, COVİD-19 ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile üretilen 1000 adet koruyucu yüz siperliği Samsun Merkezde ki kamu hastaneleri başta olmak üzere ilçe hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına ulaştırıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, “Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarımız büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirmekteler. Toplum olarak birbirimize destek vermemiz gereken bir süreçteyiz. Bu düşünceden yola çıkarak, Derneğimiz ve Başkan Yardımcımız Buğra Çolak’ın genel müdürlüğünü yürüttüğü Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile 1000 adet koruyucu yüz siperliği üretildi. Yüz siperlikleri, Samsun merkezdeki hastanelerin yanı sıra, Alaçam, Asarcık, Ayvacık, Bafra, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Terme ve Vezirköprü ilçelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına ulaştırıldı. Siperlik üretimi bir yandan da devam ediyor. Yaptğımız görüşmeler sonucu ihtiyaç olan hastanelere koruyucu yüz siperliği göndermeye devam edeceğiz. Bu sürece küçük bir katkımız olduysa ne mutlu bize” dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MEKTUP

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, sağlık çalışanlarını çok önemsediklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Sağlık Çalışanlarımız.

Küresel olarak mücadele ettiğimiz COVİD-19 salgınının hayatımızı ciddi şekilde etkilediği bugünlerde kuşkusuz en ağır sorumluluğu sizler üstlenmiş durumdasınız. Yapmış olduğunuz fedakarlığın farkındayız ve sizleri çok önemsiyoruz.

Derneğimiz Samsun Genç İş İnsanları ve Samsun Teknopark Prototip Atölyesi işbirliği ile üretilen koruyucu yüz siperlerini sizlere ulaştırıyoruz. Göndermiş olduğumuz yüz siperleri ile çalışma şartlarınıza biraz olsun katkı sağlayabilirsek ne mutlu bizlere…

Birlikte başaracağız…

SAMSUN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

ONUR ÖZTEKİN-BAŞKAN”

loading...

Bir önceki yazımız olan Başkan Mustafa Demir’den ‘Anneler Günü’ Mesajı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Doktor Serdar Kuruca, ‘İmmün Plazma Bağışıyla Hastalara Umut Oldum’!

Samsun Haberleri – Samsun Sağlık Müdürlüğüne bağlı Çarşamba Devlet Hastanesinde görev yaparken koronavirüse yakalanan göz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir