Ana Sayfa / Samsunspor / Lig Tescil Edildi! Samsun Masterler Şampiyon!

Lig Tescil Edildi! Samsun Masterler Şampiyon!

2014 yılından itibaren 40 yaş üstü futbol severleri TMVFL Futbol Ligi’nin çatısı altında buluşturan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu pandemi dolayısıyla açıklamalarda bulundu.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’nun 2019-2020 Bülent Yelkenci Sezonu TMVFL Futbol Ligi ile ilgili yönetim kurulu kararını internet sitesinde açıkladı.

LİG TESCİL EDİLDİ

Yapılan açıklamaya göre, “Ülkemizde ve dünyada etkileri devam eden COVID-19 salgınının yarattığı pandemiyle mücadelede, devletimizin çizdiği çerçeveye uygun olarak, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu üzerine düşen sorumluluğu ilk andan itibaren büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.”

Ayrıca yapılan açıklamada “TMVFL,  ilgili bakanlıkların ve Bilim Kurulu’nun kararlarını dikkate alarak, oluşan bu hassas durumla ilgili olarak tüm kulüplerimizin de görüşlerini almıştır.”

Pandemi dolayısıyla 2019-2020 Bülent Yelkenci Sezonu TMVFL Futbol Ligi’nin son 2 haftası oynamamıştı. Yapılan açıklamaya göre lig tescil edildi ve bölge birincileri ve şampiyonları belirlenmiş oldu.

ŞAMPİYON SAMSUN MASTERLER

TMVFL Futbol Ligi’nin tescil edilmesiyle birlikte Orta Karadeniz Bölgesi’nde Samsun Masterler sezonu şampiyon tamamladı.

SEZON ÖNCESİ YENİ KURULLAR OLUŞTURULDU

2020-2021 TMVFL Zafer Men Sezonu öncesinde Federasyon bünyesinde faaliyet gösterecek kurullar ve görev alacak kişilerde Bengü Türk TV kanalında geçtiğimiz günlerde yayınlanan +40 FUTBOL Programında Federasyon Başkanı Kenan Gürsu tarafından açıklandı.

İŞMAN VE EKBUL’A GÖREV

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’nun yeni sezon öncesi kurulları ve bu kurullarda görev alacaklar belirlendi.

Samsun Masterler yöneticisi Mehmet İşman’a TMVFL Eğitim Kurulu ve TMVFL Uluslararası Sportif Faaliyetler Kurulu Başkan Yardımcılığı görevi verildi. Bafra Veteranlar başkanı Kenan Ekbul’a ise TMVFL Milli Karma Orta Karadeniz Bölgesi Futbolcu İzleme görevi verildi.

 

loading...

Bir önceki yazımız olan Samsunspor’a İkinci Kez Koronavirüs Testi Yapıldı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

55’inci Yıl Hatıra Kombinesinin Fiyatları Belli Oldu! – VİDEOLU

Samsunspor Haberleri – Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle maçların yılsonuna kadar seyircisiz oynanacağının açıklanmasının ardından Samsunspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir