Ana Sayfa / Samsun Haber / Mutluluğa Yelken Açtılar!

Mutluluğa Yelken Açtılar!

Samsun 7’inci Karayolları Bölge Müdürlüğü personeli Eser Akbaş, Fuar içi Derya Düğün Salonu Kır Bahçesinde düzenlenen muhteşem nikâh törenin ardından özel bir şirkete çalışan Meltem Önder ile mutluluğa yelken açtılar.

Yolspor Genel Kaptanı İlhan Akbaş ve eşi evhamımı Hava Akbaş çiftinin Samsun 7’inci Karayolları Bölge Müdürlüğü personeli oğulları Eser Akbaş ve Emekli Ahmet Önder ve eşi evhamımı Fatma Önder çiftinin özel bir şirkete çalışan kızları Meltem Önder’le dünya evine girdi.

NİKAHKARINI BAŞKAN KIYDI

Genç çiftlerin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıyarken şahitliklerini ise Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Samsun Şube Başkanı Şener Aydın, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ve Merve Önder yaptı.

TELGRAF İLE KATILDILAR 

Nikah merasimine Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun çektiği telgrafla ile katılırken, Akbaş ve Önder ailelerinin yanı sıra Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü  ve ayrıca Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Köksal Öner, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, İlkadım ilçe Gençlik Hizmet ve Spor Müdürü Murat Turan, Türkiye Futbol Adamları Derneği Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Bayrak, Samsun İl Hakem Kurulu Başkanı Helim Balakçı, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, Orduspor Teknik  Sorumlusu Dursun Karamustafa, Teknik Direktör Besim Durmuş, Atakum  Belediyespor Teknik Sorumlusu Mustafa Kara, Köksal Ersayın Anadolu Lisesi  Müdürü Adnan Özdemir, Yolspor bir önceki Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yıldız, spor camiası  ve davetliler katıldı. Eser Akbaş ve Meltem Önder çifti ,”Bu önemli günde yanımızda olan davetlilerimize teşekkür ediyoruz” dediler.

Köksal ÖNER

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Yeni Transferlerinin Katılımıyla Samsunspor’un Kampı Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız ikinci devre hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir