Narşap, ‘Yeni Sezona Üç Puanla Başladık’!

Samsun Spor Haberleri – Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4’üncü Grup’ta mücadele eden Ladik Belediyespor’un  Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap, “2018-2019 sezonunun ilk maçına kendi evimizde derbi niteliği taşıyan karşılaşma ile başladık” dedi.

FARKLI BİR SKORLA KAZANABİLİRDİK

Camia olarak bu yıl koyduğumuz bir hedef var biz bu hedefi yakalamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını vurgulayan Ladik Belediyespor’un  Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap,”Sahaya bu azim istek ve inançla çıktık. Oyunun ilk yarıdaki tüm hâkimiyeti bizdeydi. Oyuncu kardeşlerim bütün gayretlerini gösterdiler ve skor üstünlüğünüzde elimize geçirdik ki bence ilk yarıda ikinci gollüde bulabilirdik. Bulsaydık oyun çok farklı boyuta gelebilirdi. Maçın ikinci yarısında oyunu kendi alanımızda kabullenerek kontra ataklarla kaleye gitmeyi düşündük ve konuda da gayet net pozisyonlar bulduk. Çok boş alanlar bulduk. 3. Bölgede sonuçlandırma konumunda daha soğukkanlı davranabilseydik maç daha erken kopabilirdi. Yine de sezonun ilk maçlarında henüz oyunsal anlamda gelişimimizi tamamlamadan kötü oynarken de kazanabilmek 3 puanla sahadan ayrılabilmek güzel. Biz neleri eksik yaptığımızı nelere daha çok çalışmamız gerektiğini gayet iyi ve net biçimde biliyoruz. Bu eksiklerimize çalışıp taraftarımızı izlerken mutlu edecek futbolu oynayacağız” diye konuştu.

HEDEFİMİZ VAR YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Tarih başarılı olanları yazdığını,  iyi futbol oynayanların çok çabuk unutulduğunu dile getiren Narşap, “Gelecek hafta deplasmanda  Turhalspor ile oynayacağız. Rakibimiz kendi evinde başarılı olan ve ciddi hedefler koyup o yolda mücadele eden bir takım. Biz dersimize iyi çalışıp maçtan istediğimizi alıp kazanarak devam etmek istiyoruz. Sporcu kardeşlerim bu konudaki gerekli hassasiyeti gösteriyor ve göstermeye de devam edecektir. Biz belediye başkanımızın, yönetimimizin ve taraftarımızın emeklerinin karşılığını vermek için gerekli bütün çabayı harcayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Köksal ÖNER

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir