Narşap; ‘Yolumuza Devam Ediyoruz’!

Samsun Spor Haberleri – Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4’üncü Gruptan mücadele eden Ladik Belediyespor’un Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap,”Turhalspor galibiyeti ile ikide iki yaptık. Yolumuza devam ediyoruz“ dedi.

Turhalspor maçını değerlendiren Ladik Beldespor’un Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap,”Oynadığımız önemli maça hafta boyunca yaptığımız idmanlarla iyi hazırlandık. Yaptığımız planlarımızı oyuncu arkadaşlarımız ciddi bir çabayla sahaya uygulamaya çalıştılar, onları kutluyorum. Rakibimiz kendi evinde oldukça başarılı bir takım. Bunu bilerek oynamamız gereken oyunu harfiyen sahaya uyguladık. Oyuncu arkadaşlarım skoru da üreterek maçın kontrolünü maç boyunca elinde tuttular. Cezalı ve sakat oyuncularımız vardı bunlar bizim için bir eksik değildi. Çünkü 23 kişilik bir kadroya sahibiz her oyuncumuz oynayabilmek için var gücüyle çalışıyor ve kendilerini hazır tutuyorlar. 2-0 galip geldik sonuç olarak mutluyuz fakat oyun olarak hala eksiklerimiz var. Bunları da her geçen gün daha da olgunlaştırarak izleyen taraftarlarımızın da bizi izlerken dahada zevk almasını sağlayacağız“ diye konuştu.

 KENDİMİZE GÜVENİYORUZ

Sungurlu Belediyespor ile oynayacakları maçı da göz önünde buldurduklarını vurgulayan Narşap,”Önümüzdeki hafta kendi sahamızda Sungur Belediyepor ile oynayacağız. Rakibimizin henüz mağlubiyeti yok, kolay maç olmayacak. Biz kendi sahamızda kazanmak istiyoruz. Hem oynadığımız futbolla izleyenleri mutlu etmek istiyoruz. Hem de galip gelmek istiyoruz. Oyun olarak gelişerek uyumu artırarak yolumuza devam edeceğiz. Teknik heyetimi futbolcu kardeşlerimi bu süreçte gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Onların gayretleriyle çok mesafe katlettik. Hedeflediğimiz noktaya emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Bunlardan hiçbir Ladik Belediyespor severin şüphesi olmasın“ şeklinde konuştu.

Köksal ÖNER

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir