Okul Sporları İstişare Toplantısı Havza’da Gerçekleştirildi!

Samsun Spor Haberleri – Havza ilçesi koordinatörlüğünde bölge ilçelerimiz (Havza, Kavak, Ladik, Asarcık, Vezirköprü) 2018/2019 eğitim öğretim yılı Okul Sporları istişare ve koordinasyon toplantısı 03 Ekim 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Havza Gençlik Merkezinde Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri zümre başkanları katılım sağladı.

Toplantıda Havza, Kavak, Ladik, Asarcık, Vezirköprü ilçelerinin 2017/2018 yılında gerçekleştirilen faaliyetleri değerlendirilerek, 2018/2019 döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler ve sistemde yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantının ardından Havza Gençlik Merkezinde devam eden kurslara yoğun ilgi gösteren, Havza Kredi ve Yurtları Kurumundan gelen öğrenciler ile il müdürü Karayılmaz bir araya gelerek sohbet etti.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir