Ana Sayfa / Samsun Haber / Sağlam, ‘Samsunspor İlk Üçe Girer’!

Sağlam, ‘Samsunspor İlk Üçe Girer’!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor’un Youtube kanalında yayınlanan Samsunspor ile #EvdeKal programında Melih Gümüşbıçak’ın sorularını cevaplayan Ertuğrul Sağlam, “Samsunspor kulüp yapılanması ile Türkiye’de ilk üçe girer”  dedi.

Başkan Yüksel Yıldırım’a övgü yapan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul sağlam, “İş adamlığındaki başarısını futbolda da sürdürmek istiyor. Bazen bizim dahi aklımıza gelmeyen projeleri bize söylüyor” dedi.

Hekimoğlu Trabzon maçı öncesi takım ile tanıştığını ve doğum günü olan 19 Kasım’da imza atarak adeta geleceğim içinde yeniden doğum günüm oldu diyen Ertuğrul Sağlam, “Ligin geleceği ile ilgili soruya da, “Öncelikle bu sezonun tamamlanmasına yeniden başlamanın zamanını salgının hızı belirleyecek. TFF Haziran başı olarak işaret etti ama bu bir varsayım. Biz öncelikle salgının gitmesi için uyarıları dikkate almamız gerekiyor. Bu süreç herkesi etkileyecek. Yapmamız gereken bu süreci en az zararla ayrılmak için çaba sarf edeceğiz. Belki 3 gün ara ile maç oynayacağız. Belkide bu sezonun ardından hemen yeni sezon başlayacak. Bu süreci iyi değerlendirebilirsek altyapı ile yarınlar için avantaja çevirebiliriz.

Samsunspor camiasına seslenen Ertuğrul Sağlam, “Evde kalarak kendimizi koruyalım. Şampiyonluk maçlarını bir kişi dahi eksik oynamak istemiyorum. Samsunspor için, sevdikleriniz için lütfen evde kalın” diye sözlerini tamamladı.

1 saatten fazla süren programın videonun tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

loading...

YEDAŞ Elektrik Kesintisi Haberleri