Sammed Bowling Turnuvasını Atlantis Bowling’de Gerçekleştirdi

Samsun Medya Mensupları Cemiyeti (Sammed) Samsunlu basın mensupları arasında bowling turnuvası düzenleneceği belirtilmişti. Planlanan etkinlik gerçekleştirildi.

Bowling turnuvası için 7 Kasım Pazartesi günü Bulvar AVM’nin 23 Nisan İlkokuluna çıkan yokuş bölümünde bulunan Atlantis Funny City Bowling Salonunda buluşan gazeteciler, bir çoğu ilk defa bowling oynamalarına rağmen 3 grup halinde yapılan yarışma çekişmeli, heyacanlı ve neşeli bir şekilde devam etti.

3 Kişilik gruplar halinde yapılan yarışma neticesinde; Mehmet Hazinedar, Recep Özyurt ve Mu hammed Yılmaz’ın oluşturduğu grup yarışmanın 1.incisi oldu ve altın madalya ile ödüllendirildi. Ayrıca Muhammed Yılmaz en çok puan toplayan sporcu unvanını kazanarak o da altın madalya ile ödüllendirildi.

ATLANTİS BOWLİNG Salonunun Sorumlu Müdürü Serra Sel, yarışmada birinci olan takıma altın madalyayı takdim etti. Yarışmanın 2ncisi ve 3üncüsü olan gruplar da kitapla ödüllendirildi.

Yarışmada 2nciliği, İsmet Aktaş, Metehan Enes Bal ve Selamet Altun grubu kazanırken 3üncülüğü ise Ahmet Şenol, Caner Yılmaz ve Niyazi Öndaş elde etti.

sammed-bowling-turnuvasi-birinci-olan-ekip-serra-sel-madalya-verdi-55ajans

 

Bowling Turnuvasının 1.inciliğini elde eden grubun Başkanı ve Samsun Medya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Hazinedar, “Çok zevkli bir yarışma oldu. Ben de dahil Arkadaşlarımızın bir çoğu ilk defa bowling oynadılar. Bir denge sporu olan ve kasları geliştiren bowlingin doğrusu bu kadar eğlenceli ve çekişmeli geçeceğini tahmin etmemiştim. Her ne kadar birinci olduysak da mühim olan kalplerin birincisi olmaktır. Diğer yarışmacı arkadaşları da kutluyorum. Turnuvaya davet edilip de geleceğini söyleyen ve son anda vazgeçen medya çalışanlarına da gazeteciliğin birinci kuralının “Kimsenin emrinde ve tekelinde olmayan korkusuzca ve cesurca hareket ettikleri ve robotluktan çıktıkları takdirde başarılı olacaklarını” hatırlatıyor, Turnuvada işbirliği yapan ve ev sahibi konumunda olan ATLANTİS Bowling Salonu Müdüresi Serra Hanımefendiye çok çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

sammed-bowling-turnuvasi-muhammed-yilmaz-en-cok-sayi-alan-oyuncu-madalya-55ajans
Zevkli, neşeli ve bir o kadar da heyacanlı geçen yarışmadan sonra kusursuz hizmet veren Müdüre Hanım Serra Sel’e takdir ve teşekkürlerini ileterek, “Tadı damağımızda kaldı” bu turnuvayı rövanş maçı taçlandırır temennisiyle Bowling Salonuna tekrar geleceklerini söylediler.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir