Samsunspor 2020’nin Son Antrenmanını Yaptı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız, Pazar günü kendi sahasında karşılaşacağı Adanaspor A.Ş. maçının hazırlıklarını bugün (31 Aralık Perşembe) yaptığı antrenmanla sürdürdü.

TFF 1. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor 17. Haftada oynayacağı Adanaspor karşılaşmasının hazırlıklarını Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yaptı. Nuri Asan Tesislerinde yapılan antrenman pas çalışması ile ısınmayla başladı. 4’e 4 jokerli oyun ile süren antrenman 10’a 10 oyunun ardından sona erdi.

Portekiz’de tedavisi süren Tomane antrenmana katılmazken, Nadir Çiftçi ise sağlık ekipleri eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.

Antrenman öncesi antrenmanı izleyen minik taraftarlar Ahmet Eymen Kirti ve Mehmet Akif Kirti, teknik heyet ve takımın yeni yılını kutlayarak çiçek verdi.

DÜDÜK BİRİNCİOĞLU’NDA OLACAK

TFF 1. Ligin 17’nci haftasında kendi Samsunspor’un sahasında oynayacağı Adanaspor maçını Bülent Birincioğlu yönetecek.

Pazar günü saat 19.00’da 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak Yılport Samsunspor – Adanaspor mücadelesini Trabzon bölgesinden üst klasman hakem Bülent Birincioğlu yönetecek. Birincioğlu’nun yardımcılıklarını Seyfettin Ünal ve Baran Eraslan yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Furkan Aksuoğlu görev alacak.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir