Ana Sayfa / Samsunspor / Samsunspor Basketbol’da Reklam Çalışmaları!

Samsunspor Basketbol’da Reklam Çalışmaları!

Samsunspor Haberleri – Türkiye Basketbol liginde mücadele eden Samsunspor Basketbol yeni sezon için reklam anlaşmalarına hız verdi.

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi, Peynir Butiği ve Taşocak Fırın firması ile 1’er yıllık saha içi pano anlaşması yapıldı.

İmza törenine Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Albayrak, Servet Tuzcu, Alper Engiz, Samsunspor Basketbol İdari Menajeri Cengiz Han Yapar ile Peynir Butiği Sahibi Tuğrul Öngel ve Taşocak Fırın Firması Sahibi Aytekin Taşocak katıldı.

İmza töreninin ardından Peynir Butiği Sahibi Tuğrul Öngel ve Taşocak Fırın Firması Sahibi Aytekin Taşocak’a Samsunspor Basketbol takımımızın forması hediye edildi.

AYCAN ALARM İLE REKLAM ANLAŞMASI

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi, Aycan Alarm ve Güvenlik Sistemleri Firması ile 1 yıllık saha içi pano anlaşması yapıldı.

İmza törenine Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyemiz Alper Engiz ve Samsunspor Basketbol İdari Menajeri Cengiz Han Yapar ile Aycan Alarm ve Güvenlik Sistemleri Firma Sahibi Erimcan Aycan ile İnanç Aycan katıldı.

loading...

Bir önceki yazımız olan İlkadım’ın Kızları Antrenmanlarını Doğaya Taşıdı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Ümraniyespor Hazırlıkları Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız, TFF 1. Ligin 2. Haftasında pazartesi günü kendi sahasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir