Samsunspor Basketboldan Ziyaret Turu!

Samsunspor Haberleri – Genel Menajer olarak Nihat Emre erim ile anlaşan Samsunspor Basketbol Takımının yönetimi yeni sezon çalışmaları kapsamında Samsun’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri, 5’e 2 top kapma, 10’a 10 kaleli dar alan oyununun ardından son buldu. Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş takımdan ayrı çalıştı.

Samsunspor Basketbol Kulübü, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Albayrak, Samsunspor Basketbol Genel Menajeri Emre Ekim, İdari Menajer Cengiz Han Yapar, Oyuncu Onur Cumhur Aksoy ve Doktor Haldun Şentürk katıldı. Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye Samsunspor Basketbol takımının formasını hediye edildi.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir