Samsunspor Bolu’da Barbekü Partisi Yaptı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız, Bolu’daki kamp çalışmalarının altıncı gününde sabah ve akşam saatlerinde 2 antrenman yaptı.

Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan sabah antrenmanı ısınma hareketleri, kuvvet çalışması ve dayanıklılık koşusunun ardından son buldu.

Akşam saatlerinde yapılan antrenman ise koordinasyon ile ısınma, 5’e 2 top oyunu, 4’e 4 3 jokerli oyun ve yarı sahada 7’ye 7 turnuvanın ardından son buldu.

Akşamki antrenmanı Başkan Yüksel Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat, Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bilen ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal da izledi. Yeni transfer Vukan Savicevic de takım arkadaşlarıyla tanıştıktan sonra ter antrenmanı yaptı.

Bugünkü idmanı ayrıca Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala, Başkan Yardımcıları Hafi Gündoğdu ve Halil Başer ile Yönetim Kurulu Üyeleri de izleyerek başkanımız Yüksel Yıldırım’a tespih hediye etti. Sakarya Samsunlular Derneği üyeleri ayrıca takımımıza da baklava ikram etti.

BOLU’DA BARBEKÜ PARTİSİ

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Bolu’da sürdüren takımımız, bu akşamki idmanın ardından barbekü partisi yaptı.

Takımımızın kaldığı otelin bahçesinde düzenlenen barbekü partisine Başkanımız Yüksel Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat, Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bilen, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

    

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir