Samsunspor Günlüğü – 26 Şubat 2020!

Samsunspor Haberleri – Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman pas çalışması ile ısınma, 7’ye 7 oyun, 5’e 5 kaleli oyun ve 10’a 10 yarı sahada oyunun ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek, sakatlığı bulunan Muhsin Yıldırım ve hasta olan Oğuz Gürbulak katılmadı. Ramazan Çevik ve Bünyamin Cesur Karataş ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenman öncesi Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri ile taraftarlar takımımıza çikolata ve tatlı ikram ederek moral verdi.

SALIPAZARI PROTOKOLÜ KULÜBÜ ZİYARET ETTİ

Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer, İlçe Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ve İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, kulübümüzü ziyaret ederek Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’a başarılar diledi.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer, İlçe Belediye Başkanı Halil Akgül’e isimlerinin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ve İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay’a da Yılport Samsunspor atkısı ve şapkası hediye etti.

Ziyarette Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyemiz Veysel Bilen, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Kulüp Müdürü Soner Soykan da yer aldı.

Sakarya Bölgesi Klasman Hakemi Serkan Önsal yönetecek. Serkan Önsal’ın yardımcılıklarını Suat Güz ve  Mehmet Akıncık yaparken Levent Gümüşdere dördüncü hakem olarak görevlendirildi.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir