Samsunspor Haberleri – 12 Mart 2020

Samsunspor Haberleri  – TFF 2. Lig Beyaz Grubun lideri Yılport Samsunspor’da hafta sonu oynanacak olan Zonguldak Kömürspor maçının hazırlıkları sürerken Samsunspor A. Ş ve Samsunspor Derneğinin şehir ile kaynaşması da devam ediyor.

ERTUĞRUL SAĞLAMDAN İL JANDARMAYA ZİYARET

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, İl Jandarma Komutanı J.Kıdemli Albay İbrahim Güven’i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Ertuğrul Sağlam ve Soner Soykan, askerlerimizle birlikte yemek yedi.

Ziyarette Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, İl Jandarma Komutanı J.Kıdemli Albay İbrahim Güven’e isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye ederken, İl Jandarma Komutanı J.Kıdemli Albay İbrahim Güven de Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’a jandarma logolu ay yıldızlı tablo hediye etti.

HALK EĞİTİM’DEN ERTUĞRUL SAĞLAM’A ZİYARET

Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Tanrısever, müdür yardımcıları ve okul aile birliği başkanı, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ı ziyaret etti.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Tanrıverdi, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’a Yılport Samsunspor logosu tablo hediye etti.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN İLKADIM’A ZİYARET

Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekilimiz Mustafa Savaş Boyar, Kulüp Müdürümüz Soner Soykan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekilimiz Mustafa Savaş Boyar, Futbol Kulübü A.Ş. Kulüp Müdürümüz Soner Soykan’ın yanı sıra, Başkan Yardımcımız Savaş Gömeç, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlumuz Vennas Akyol Haznedar, Yönetim Kurulu Yedek Üyelerimiz Serkan Albayrak, Alper Cengiz ve Barış Kaygusuz katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş üyelerimize ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

ANTRENMAN GÜNLÜĞÜ | 12 MART PERŞEMBE

Nuri Asan Tesislerinde Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan idman pas çalışması ile ısınma, 5’e 2 top kapma ve 11’e 11 taktik çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek katılmadı. Bünyamin Cesur Karataş ile takımdan ayrı düz koşu yaptı.

İdman öncesi Özel Mektebi Cihan İlkokulu öğretmenleri ve öğrenciler Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve futbolcularımız ile bir araya gelerek çiçek ve tatlı ikram ettiler. Ardından öğrenciler antrenmanımızı izledi.

SAMSUNSPOR KONTEYNERLARININ TAMAMI ELAZIĞ’A ULAŞTI

Başkanımız Yüksel Yıldırım’ın kararı ile 26 Ocak tarihinde oynadığımız Başkent Akademi müsabakasının tüm gelirleri ve oyuncularımızın galibiyet primleri ile alınan konteynerlerin tamamı deprem bölgesi Elazığ’a dün itibariyle ulaşarak depremzede vatandaşlarımıza teslim edilmiştir.

Ülkemize tekrar geçmiş olsun diyor, tekrarlarının yaşanmamasını temenni ediyoruz.

TESİSLERDE FİDAN DİKİMİ YAPILDI

1-7 Mart Yeşilay Haftası nedeniyle Nuri Asan Tesisleri’nde futbolcularımız Erkam Reşmen ve kalecimiz Nurullah Aslan’ın da katıldığı etkinlikte fidan dikimi yapıldı.

Yeşilay Haftası nedeniyle Nuri Asan Tesisleri’nde Belediye Ortaokulu ve Atakum İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin katılımı ile futbolcularımızdan Erkam Reşmen ve kalecimiz Nurullah Aslan ile birlikte fidan dikimi yapıldı.

SAMSUNSPOR’UN ÖĞRENCİLERLE BULUŞMASI SÜRÜYOR!

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve futbolcular Erkam Reşmen ve İlyas Kubilay Yavuz, Taflan Yalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle söyleşide bir araya geldi.

Okulun toplantı salonunda gerçekleşen söyleşide Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve oyuncularımız Erkam Reşmen ile İlyas Kubilay Yavuz ve OMÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Hidrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Nazmi Polat, öğrencilerin sorularını cevapladı. Söyleşinin ardından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Taflan Yalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ümmet Yılmaz’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye ederken, Müdür Yardımcıları Çisem Öztürk ve Özer Güven’e de şapka ve bardak kupa hediye etti.

Okulda öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan teknik direktör ve oyuncular, fotoğraf çektirip forma imzaladı.

   

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir