Samsunspor, İnegölspor Maçına Hazır! İşte Muhtemel Kadro

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı İnegölspor maçının hazırlıklarını bugün İnegölspor’un tesislerinde yaptığı ter antrenmanı ile tamamladı.

Teknik direktör Taner Taşkın yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri ve 5’e 2 çalışmanın ardından son buldu.Antrenmanın ardından Bursa’da yaşayan Samsunporlu taraftarlar, futbolculara ve teknik heyetetatlı ikram etti. Ardından futbolcularımız ve teknik heyetimiz İnegöl Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Samsunspor’un yarın (7 Ekim pazar) saat 15.30’da oynayacağı karşılaşmaya Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Erkam Reşmen, Erhan Kartal, İshak Doğan, Savaş Yılmaz, Oğuz Gürbulak, Ramazan Çevik, Samet Asatekin, İlyas Kubilay Yavz ve Bahattin Köse ilk onbiri ile başlaması bekleniyor.

BAŞKAN UYANIK, İNEGÖL’DE SAMSUNLULAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Yılport Samsunspor’un Başkanı İsmail Uyanık ve Başkan Danışmanı Hakkı Yeşilyurt, Bursa’nın İnegöl ilçesinde 4 ay önce faaliyete geçen İnegöl Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette Dernek Başkanı Şaban Kayan, Başkan Yardımcısı Süleyman Kont, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlarla sohbet eden Başkanımız İsmail Uyanık, takımın son durumu hakkında bilgi verdi. Ziyaretin ardından Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan Samsunlu Mehmet Gün ve Samsunlu Polis Memuru Harun Alayurt, Başkanımız İsmail Uyanık’a kendi fotoğrafının yer aldığı ve takımımızın logosunu taşıyan köpükten yakma resim tablosu hediye etti.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir