Samsunspor İstanbul’a 20 Kişilik Kadroyla Gitti!

Samsunspor Haberleri – TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta 67 puan ile açık ara lider olan Yılport Samsunspor yarın deplasmanda karşılaşacağı Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. maçının tüm hazırlıklarını tamamlayarak bugün (6 Mart Cuma)  havayolu ile İstanbul’a gitti.

Yılport Samsunspor Takımımız bugün yaptığı antrenmanın ardından yarın deplasmanda karşılaşacağı Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. maçı hazırlıklarını tamamladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma ve 5’e 2 top kapma çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek katılmazken sakatlığı bulunan Muhsin Yıldırım ve Bünyamin Cesur Karataş takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenmanın ardından saat 14.00’de havayolu ile İstanbul’a giden Yılport Samsunspor’un 20 kişilik kadroda şu isimler yer aldı; Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Yalçın Kılınç, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Recep Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Oğuz Gürbulak, Gökhan Alsan, Burak Çalık, Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Ferhat Çulcuoğlu, Erkam Reşmen, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Guido Koçer.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir