Samsunspor İstanbul’a Gitti! İşte 20 Kişilik Kadro…

Samsunspor Haberleri – TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta açık ara lider olan Yılport Samsunspor Takımımız yarın (7 Mart Cumartesi) deplasmanda karşılaşacağı Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. maçının tüm hazırlıklarını tamamlayarak bugün havayolu ile İstanbul’a hareket etti.
Yılport Samsunspor Takımımız bugün yaptığı antrenmanın ardından yarın deplasmanda karşılaşacağı Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. maçı hazırlıklarını tamamladı.
Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan idman hareketlilik ile ısınma ve 5’e 2 top kapma çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek katılmadı. Sakatlığı bulunan Muhsin Yıldırım ve Bünyamin Cesur Karataş ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.


Antrenmanın ardından saat 14.00’de havayolu ile İstanbul’a giden Yılport Samsunspor’un 20 kişilik kadroda şu isimler yer aldı; Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Yalçın Kılınç, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Oğuz Gürbulak, Gökhan Alsan, Burak Çalık, Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Ferhat Çulcuoğlu, Erkam Reşmen, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Guido Koçer.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir