Samsunspor Kırklareli’ne 20 Oyuncu İle Yola Çıktı!

Samsunspor Haberleri – TFF 2.Ligin 25. Haftasında deplasmanda GMC Kırklarelispor ile karşılaşacak olan lider Yılport Samsunspor bu maçın hazırlıklarının Samsun etabını tamamlayarak 20 kişilik kadrosu ile yola çıktı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma ile başladı. Çabukluk, 5’e 2 top kapma ve dar alanda jokerli oyunun ardından son buldu. Ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Karataş ile sakatlıkları bulunan Ramazan Çevik ve Muhsin Yıldırım antrenman katılmadı.

Takımımız Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı GMG Kırklarelispor maçı için bugün havayolu ile İstanbul’a oradan da karayolu ile Kırklareli’ne hareket etti.

20 kişilik kadroda şu isimler yer aldı: Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Yalçın Kılınç, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Oğuz Gürbulak, Burak Çalık, Gökhan Alsan, Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Ferhat Çulcuoğlu, Erkam Reşmen, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Guido Koçer.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir