Samsunspor Sabah Akşam Çalışıyor!

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Lige veda için gün sayan Yılport Samsunspor kalan 6 maçın hazırlıklarını sabah ve akşam yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.

Yaklaşık 10 önce başlayan hazırlıklar günde tek antrenmanla sürerken TFF tarafından maçların oynanacağının açıklanmasının ardından çalışmaların sayısı günde çift antrenmana çıktı.

Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan sabah antrenman ısınma hareketleri, kuvvet ve koordinasyon çalışması ile dayanıklılık koşusunun ardından son buldu. Takımımız, hazırlıklarını akşam saatlerinde yapacağı günün ikinci çalışmasıyla sürdürecek.

Kırmızı beyazlı ekibimiz akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla çalışmalarını sürdürdü.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde başlayan akşam antrenmanı koordinasyon ile ısınma, 3 takımlı 6’ya 6 pas ve destek oyunu ile yarı sahada 9’a 9 oyunun ardından son buldu. Antrenmana sakatlığı bulunan İlyas Kubilay Yavuz ve Bünyamin Cesur Karataş katılmadı. Okan Dernek ise takımdan ayrı çalıştı.

SAHA İÇİNDE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Antrenmanın ardından oyuncu Gökhan Meral’in doğum günü, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve takım arkadaşları tarafından antrenman sahasında kutlandı. Tebrikleri kabul eden Gökhan Meral ise doğum günü pastasını Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın elinden yedi.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir