Samsunspor Taktik Çift Kale Maç Yaptı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız, Salı günü kendi evinde karşılaşacağı Menemenspor maçı hazırlıklarına bugün (5 Aralık Cumartesi) yaptığı çift kale maçla sürdürdü.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde İlkadım Futbol Akademisi Tesisleri’nde yapılan antrenmanda kırmızı beyazlı ekibimiz kendi arasında çift kale maç yaptı. Altyapı oyuncularımızın da yer aldığı maç 30’ar dakikadan oynandı. Ayağına darbe alan Guido Koçer antrenman maçını yarıda bıraktı. Sağlık ekiplerinin hemen müdahale ettiği Guido’nun durumu yapılacak kontrollerin ardından belli olacak.

SAMSUNSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ DİVAN KURULU BASIN AÇIKLAMASI

Samsunspor Camiası olarak acı günler yaşıyoruz. Son bir hafta da Covid-19 salgını camiamızın sevilen insanlarını birer birer bizlerden koparttı.

Önce eski futbolcumuz ve takım kaptanlarımızdan KEMAL DİKMEN, ardından Samsunspor’un her ekonomik sorun yaşadığında desteğini esirgemeyen ve hayırseverliği ile tanınan Samsun Sanayisinin çok önemli bir ismi olan CEMAL YEŞİLYURT, daha sonra da Sayın Emin Kar ve Sayın Mehmet Bank’ın Başkanlık dönemlerinde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Samsunluların çok sevdiği ve hayırseverliği ile tanıdğı isim RECEP HUN,  son günde de Kadıköyspor’un sevilen ismi ve teknik adamlarından GÜVEN GÜMÜŞDAĞ Covid-19 nedeniyle aramızdan ayrıldılar.

Bu arada kulübümüzün Başkanı Sayın YÜKSEL YILDIRIM ve Başkan yardımcısı Sayın MUSTAFA ERKANAT’TA İstanbul’da Covit-19 nedeniyle tedavi görmektedir. Sayın Başkanımıza ve yardımcısına acil şifalar, rahmetli olan değerli dostlarımıza rahmet, ailelerine ve Samsunspor Camiasına sabır diliyoruz.

Saygılarımızla…

SAMSUNSPOR DİVAN BAŞKANLIK KURULU ADINA

Ecz. SADİ SUBAŞI

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir