Samsunspor Tarsus’a 4Eksikle Hazırlanıyor!

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Lig Beyaz Grupta lider olan Yulport Samsunspor 21. Haftada deplasmanda oynayacağı Tarsus İdmanyurdu karşılaşmasının hazırlıklarını dört eksikle sürdürdü.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, koruyucu antrenman, dayanıklılık koşusu, dar alan ve yarı sahada 11’e 11 oyunun ardından son buldu.

Ameliyat olan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve Yalçın Kılınç ile sakatlığı bulunan Oğuz Gürbulak antrenmana katılmadı.

Teknik Menajer Yücel Uyar, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Kulüp Müdürü Soner Soykan il olarak İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Murat Koyuncu’yu makamında ziyaret etti. Ardından Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Dr. Ömer Urhal’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ise, Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir