Samsunspor U17 ve U19 Takımları Hız Kesmiyor!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor  U19 ve U17 Takımları, hafta sonu oynayacakları Kırşehir Belediyespor karşılaşmalarının hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Samsunspor  U19 Takımı, Teknik Direktör Güven Gümüşdağ eşliğinde dayanıklılık, kuvvet, 5’e 2 ve çift kale maç yaptı. Haftayı Değerlendiren Teknik Direktör Güven Gümüşdağ, “TFF Bölgesel Gelişim Ligi 5.haftayı geride bıraktık. Kendi sahamızda Ofspor’u 2-1 mağlup ettik. Güzel bir maç oldu. Bundan sonraki haftalarda daha güzel futbol ile devam edeceğiz” dedi.

SAMSUNSPOR U17 TAKIMI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ

Samsunspor U17 Takımı, Teknik Direktör Özgün Cinel, eşliğinde gerçekleşen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü. Pas çalışması, dayanıklılık çalışması ile günü geçiren U17 Takımı, ara vermeden çalışmalarına devam etti. Teknik Direktör Özgür Cinel, “TFF Bölgesel Gelişim Ligi 5.hafta Ofspor ile karşılaştık. Aldığımız skordan daha çok istediğimiz oyun kalitesinin ortaya çıkmış olması bizi sevindirdi. Bay haftası yaptığımız çalışmaların olumlu etkisini görmüş olduk. Zorluk derecesi daha yüksek maçlarda da aynı oyun kalitesini sahaya yansıtmak istiyoruz” diye konuştu.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir