Samsunspor’a Antrenmanda Taraftar Desteği!

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Lig Beyaz Grupta lider olan Yılport Samsunspor, Pazar günü sahasında karşılaşacağı Başkent Akademi FK (BAK) maçının taktik çalışmasını yaptı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman pas çalışması ile ısınma, dar alan oyun ve 11’e 11 taktik çalışmasının ardından son buldu. Antrenman öncesi Bayburtlular Derneği takımı ziyaret ederek tatlı ikram etti. Antrenmanı izlemeye gelen Forza Samsun Taraftar Grubu ve Üniversiteli Samsunsporlular Derneği, ‘BİR HAYALİMİZ VAR BİZİM HİKAYESİ SAĞLAM’ pankartı asarak takımımıza destek verdi.

Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve Yalçın Kılınç ile hafif sakatlıkları bulunan İbrahim Halil Çolak ve Muhsin Yıldırım katılmadı.

TAKIMIMIZ KAHVALTIDA BULUŞTU

Takımımız, bugün Niyazi Kesim Restoran’ın daveti üzerine kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, kahvaltının ardından Niyazi Kesim Restoran’ın sahibi Niyazi Kesim’e teşekkürlerini sunarak Yılport Samsunspor forması hediye etti.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir