Samsunspor’da Acı Kayıp!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Futbol A.Ş. Asbaşkanı Mustafa Erkanat tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Başkan Yüksel Yıldırım ilen birlikte Covid-19 Testi poztif çıkan ve 20 Kasımdan itibaren hastanede tedavi gören Samsunspor Futbol A.Ş. Asbaşkanı Mustafa Erkanat maalesef kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.

Başkan Yüksel Yıldırım birkaç gün önce yoğun bakımdan çıkmış ve Mustafa Erkanat’ın yoğum bakım tedavisinin bir süre daha süreceğini açıklamıştı.

Samsunhaberx.Com Alilesi olarak Samsunspor Futbol A.Ş. Asbaşkanı Mustafa Erkanat’a Allahtan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Samsunspor camiasına sabır dileriz.

Erkanat’ın Vefatı ile ilgili Samsunspor’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Görev aldığı süre boyunca kulübümüz ve geleceğimiz olarak gördüğü akademi için tüm enerjisini ortaya koyan, etrafındaki herkes için hayatı güzelleştirmeyi kendine amaç edinen Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ı tedavi gördüğü hastanede bu sabah kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Başkan Yardımcımıza Allah’tan rahmet, başta acılı ailesi olmak üzere sevenlerine, camiamıza ve Türk futboluna başsağlığı dileriz.

Yerin asla dolmayacak Mustafa Kemal Erkanat…

Erkanat’ın cenazesi Covid-19 tedbirleri kapsamında yarın saat 14.00’de Kıranköy Mezarlığında aile kabristanlığına defnedilecektir.”

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir