Samsunspor’da Gözler AMED Maçına Çevrildi!

Samsunspor Haberleri – Cumartesi günü deplasmanda oynadığı Manisa FK maçının ardından dün Samsun’a dönerek Çarşamba günü oynayacağı Amed Sportif Faaliyetler maçının hazırlıklarına başlayan Yılport Samsunspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma ve koruyucu egzersizler ile başladı. Antrenman daha sonra Manisa Futbol Kulübü maçında oynayan oyuncular dayanıklılık koşusunun ardından tamamladı. Diğer oyuncular ise dar alan oyunu, şut, orta ve sonuçlandırma, dar alanda 6’ya 6 oyunu oynadı.

Antrenman öncesi Alaçam Bocce sporcusu Muhammet Atam doğum gününü tesislerimizde oyuncularımızla birlikte kutladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da, Muhammet Atam’a Yılport Samsunspor forması hediye etti.

19 Şubat Çarşamba günü saat 13.30’da Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumunda oynanacak olan Yılport Samsunspor – Amed Sportif Faaliyetler karşılaşmasını İstanbul Bölgesi Klasman Hakemi Çağdaş Altay yönetecek. Çağdaş Altay’ın yardımcılıklarını Mücahit Değermenci ve Okan Akbal yaparken Sezer Yalçın ise dördüncü hakem olarak görevlendirildi.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir